Masáž proti celulitidě


Celulitida vzniká při nesprávné činnosti lymfatického a krevního oběhu. V důsledku toho, tělo zadržuje toxiny. Toxiny jsou dobře rozpustné v tucích, a proto se automaticky usazují v tukové tkáni, kde způsobují deformaci tukových buněk. Ty jsou v takto deformované podobě velmi těžko " spalitelné". Celulitida tedy není nadbytek tukových buněk, ale neschopnost našeho organismu tuky spalovat.Masáž proti celulitidě tyto deformované tukové "hrudky" rozruší a tělo je může dále zpracovat a vyloučit z těla ven. Děje se tak díky hloubkovému promasírování problémových částí těla (stehna, hýždě).

Po této masáži provádím ozonový zábal. Po vetření aktivního ozonu se přiloží tlakový zábal, který účinně působí proti celulitidě. Zábal se aplikuje na oblast hýždí, stehen a břicha. Masáž proti celulitidě má pak ještě vyšší efekt!

Ozon je látka, která má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Z mnoha účinků, které má, nás zajímá zejména jeho účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, vyhlazení strií a prokrvení drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže, dále jeho účinek na stimulaci metabolismu v organismu, regenerační a relaxační.


Kontraindikace:křečové žíly těhotenství horečnaté stavy nádorová onemocnění kožní vyrážky infekční a bakteriální onemocnění